Administrativní budova, Thámova, Karlín - Praha 8 | 1
Administrativní budova, Thámova, Karlín - Praha 8 | 2
Administrativní budova, Thámova, Karlín - Praha 8 | 3
Administrativní budova, Thámova, Karlín - Praha 8 | 4

pronájem kanceláře

2 475 m2

Praha 8, Karlín, Thámova

Kancelářská budova v pražské částí Karlína v těsné blízkosti zastávky tramvaje a stanice metra Křižíkova (trasa B). Rychlý a snadný přístup do centra.

Lokalita:
Snadná dostupnost MHD i autem. Stanice metra Křižíkova (trasa B), tramvajová zastávka Křižíkova a Urxova; snadné napojení na rychlostní silnici D8 a do centra města. Karlínské náměstí a nedaleký Vítkov nabízejí zelené plochy pro chvíle aktivního odpočinku a relaxace.

Vybavení a služby:
Chlazení s individuální regulací a ventilací
Okna se speciálními zvukoizolačními dvojskly
Výtahy
Návštěvnické parkoviště s kapacitou 15 míst

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Cena parkování 130 €
Celková plocha 2 475 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17035
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.