Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 1
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 2
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 3
Administrativní budova, Heršpická, Brno - jih - Brno | 4

Administrativní budova

1 182 m2

Brno, Brno - jih, Heršpická

M-Palác byl architektonicky ztvárněn architektonickou a projekční kanceláří Atelier DoS, Dokoupil & společník, v.o.s. Brno. Řešení komplexu dvou budov vychází ze soutěžního návrhu z ledna 1994. Základní kámen byl položen dne 20. prosince 1994 s následnou kolaudací dne 9. října 1997. M-Palác je funkčně rozdělen na administrativní a obchodní část. Výšková budova se svými 60-ti m výšky a 16-ti podlažími plní převážně administrativní funkci a k ní přilehlá dvoupodlažní obchodní pasáž poskytuje zázemí mnoha společnostem s nabídkou v oblasti zejména interiérového vybavení, služeb a využití volného času (kavárny, restaurace). Pod budovou a v jejím nejbližším okolí se nachází dostatek parkovacích míst. M-Palác má v nejvyšším 16-tém poschodí umístěno exkluzivní vyhlídkové patro s restaurací a barem.

Lokalita:
M Palác má výhodné umístění v jižním centru Brna s bezproblémovou dostupností z centra města, po dálnicí D1 (Praha, Olomouc), D2 (Bratislava) nebo R52 (Mikulov, Vídeň). Dostatečné parkovací kapacity M-Paláce jsou zajištěny v monitorovaných podzemních garáží nebo na přilehlém parkovišti.

Měsíční nájemné pronajato
Cena parkování 2 500 Kč
Plocha k dispozici 1 182 m2
Počet parkovacích míst 2500 Kč/PS
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19150

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.