Administrativní budova, Americká , Vinohrady - Praha 2 | 1
Administrativní budova, Americká , Vinohrady - Praha 2 | 2
Administrativní budova, Americká , Vinohrady - Praha 2 | 3
Administrativní budova, Americká , Vinohrady - Praha 2 | 4
Administrativní budova, Americká , Vinohrady - Praha 2 | 5

pronájem kanceláře

1 750 m2

Praha 2, Vinohrady, Americká

Zrekonstruovaná administrativní budova nabízí kancelářské prostory k pronájmu v atraktivní lokalitě Vinohrad.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost, v dosahu metra Náměstí Míru (trasa A) a I. P. Pavlova (trasa C), tramvajových spojů Náměstí Míru, Jana Masaryka, Zvonařka a Bruselská, vedle magistrály s přímým spojením na D1. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, v okolí se nachází mnoho reprezentativních restaurací vhodných pro obchodní jednání, nedaleko park Grébovka a Riegrovy sady.

Vybavení a služby:
Kancelářské prostory jsou světlé, vybaveny veškerou kabeláží, velmi dobře dispozičně řešené s okny do klidné ulice a do vnitřního traktu. Parkování možné ve dvoře objektu. Ostraha objektu od odpoledních hodin, 7 dní v týdnu.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Cena parkování 4 500 Kč
Celková plocha 1 750 m2
PENB E
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19177
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.