Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 1
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 2
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 3
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 4
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 5
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 6
Administrativní budova, Sochorova, Brno - Žabovřesky - Brno | 7

Administrativní budova

555 m2

Brno, Brno - Žabovřesky, Sochorova

Avriopoint je moderní administrativní budova v Brně-Žabovřeskách poskytující vysoce nadstandardní kanceláře typu A. Budova byla realizována v letech 2007-2008, kdy také získala titul Stavba jihomoravského kraje v kategorii staveb občanské vybavenosti. Architektonický návrh budovy pochází z dílny ateliéru Arch.Design, který je také jedním z největších nájemců budovy. Z dalších významných nájemců můžeme jmenovat např. společnosti AutoCont CZ, Barkotex či Invin. Celkově budova nabízí 4.200 m2 kancelářských ploch na osmi patrech, v suterénu a přízemí budovy je situováno 90 parkovacích míst.

Lokalita:
Budova se nachází v městské části Žabovřesky, jedné z nejžádanějších lokalit v Brně. I přes umístění s nádherným výhledem do okolní přírody se jedná o výborně dostupnou lokalitu, s dojezdem 7 minut na dálnici a se zastávkami šesti linek hromadné dopravy v bezprostřední blízkosti.

Vybavení a služby:
- centrální recepce
- nonstop bezpečnostní služba
- přístupový a parkovací systém
- parkování v podzemních garážích

Výše nájemného 3.000 - 3.300 CZK/m2/rok. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 4 200 m2
Plocha k dispozici 555 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19253

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.