Administrativní budova, Malostranské náměstí , Malá Strana - Praha 1 | 1
Administrativní budova, Malostranské náměstí , Malá Strana - Praha 1 | 2
Administrativní budova, Malostranské náměstí , Malá Strana - Praha 1 | 3
Administrativní budova, Malostranské náměstí , Malá Strana - Praha 1 | 4
Administrativní budova, Malostranské náměstí , Malá Strana - Praha 1 | 5

pronájem kanceláře

66 m2

Praha 1, Malá Strana, Malostranské náměstí

15,29 € za m2

Do oblíbených Zajímá mě
Jednotka Plocha k dispozici Služby Parkování Měsíční nájemné
kanceláře, 2. patro 66 m2 85 Kč za m2 Ne 15,29 € za m2

Kancelářské prostory k pronájmu v zrenovovaném historickém paláci z roku 1786, situované na Malostranském náměstí, v těsném sousedství sídel Poslanecké sněmovny a Senátu.

Palác vznikl na místě pěti měšťanských domů podle návrhu architekta Josefa Jägera. Od roku 1874 byla v jeho přízemí proslulá kavárna, kterou s oblibou navštěvovaly mnohé významné osobnosti českého kulturního života.

Lokalita:
Budova se vyznačuje skvělou dopravní dostupností – zastávky tramvají se nacházejí přímo před domem a ve snadném pěším dosahu je i stanice metra Malostranská (trasa A).

Vybavení a služby:
Kancelářské prostory v této budově nabízejí vynikající světelné podmínky a jsou vybaveny veškerou kabeláží – telefon, internet. V budově je k dispozici centrální recepce, ostraha 24/7 a výtahy. Významným benefitem je široké spektrum služeb v okolí, včetně množství restaurací a kaváren.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15,29 € za m2 / 394 Kč za m2
Služby 85 Kč za m2
Celková plocha 154 m2
Plocha k dispozici 66 m2
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20705
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.