Administrativní budova, Pod dráhou, Holešovice - Praha 7 | 1
Administrativní budova, Pod dráhou, Holešovice - Praha 7 | 2
Administrativní budova, Pod dráhou, Holešovice - Praha 7 | 3
Administrativní budova, Pod dráhou, Holešovice - Praha 7 | 4
Administrativní budova, Pod dráhou, Holešovice - Praha 7 | 5

pronájem kanceláře

35 000 m2

Praha 7, Holešovice, Pod dráhou

Komplex budovaný v kampusovém stylu nabídne kancelářské a obchodní prostory k pronájmu s jedinečnou atmosférou nábřeží. Bude se nacházet v Praze 7 – Holešovicích, v těsné blízkosti Vltavy. Tato oblíbená administrativní i rezidenční čtvrť se vyznačuje širokou nabídkou služeb a bohatým kulturním životem. Naleznete tu celou řadu kvalitních restaurací a kaváren, obchodů, ale i zdravotnická zařízení a banky.

Nájemci budou moci využívat všech služeb v budově a blízkém okolí pomocí speciální mobilní aplikace. K dispozici bude také kolárna, šatny, sprchy a celodenní restaurace. Okolí budov se promění v řadu zelených ploch s možností sportovních aktivit a odpočinkových zón. Zde již vede stezka pro cyklisty i bruslaře. Součástí kampusu bude i přístav pro motorové a malé čluny.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost autem i hromadnou dopravou – v bezprostřední blízkosti budovy autobusové a tramvajové zastávky. V okolí vlakové nádraží a stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C) a stanice Palmovka (trasa B). Snadné napojení na městský okruh, na dálnici D8 a do centra města.

Vybavení a služby:
Projekt cílí na LEED Platinum a WELL Gold certifikace
Bezpečnostní služba 24/7
Přístup na magnetické karty
Terasa na střeše budovy
Klimatizace
Dostatečné denní světlo
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Skladové prostory, sprchy a šatny
Restaurace přímo v budově
Parkování v podzemních garážích

Dokončení Q1 2023.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné 15 € za m2 / 395 Kč za m2
Služby 110 Kč za m2
Celková plocha 35 000 m2
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29964

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.