Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, V Lesíčku, Smíchov - Praha 5 | 10

Byt 3 + kk

Interiér 90 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Smíchov, V Lesíčku

Plně zařízený a zrekonstruovaný 2-ložnicový byt se dvěma koupelnami a balkonem ve třetím patře kompletně zrekonstruované novorenesanční budovy s elegantní klasickou fasádou a novým výtahem. Nachází se v blízkosti historického centra Prahy, Pražského hradu a Karlova mostu, vedle Kinského parku, zelené oázy v Praze a v pěší vzdálenosti od Kampy, s některými z nejlepších pražských barů a restaurací na jedné straně Vltavy a z druhé strany nedaleko Anděla, jedné z nejrychleji se rozvíjejících moderních oblastí ve městě, 20 minut jízdy od letiště.

Byt zahrnuje komfortní obývací pokoj s plně vybavenou otevřenou kuchyní se spotřebiči BOSCH a krytým balkonem s výhledem do dvora, 2 ložnice s šatnou a vlastní koupelnou (vana a toaleta/sprcha), toaleta pro hosty a otevřená vstupní hala. Okna orientovaná na balkon mají elektrické venkovní žaluzie.

Parkety, šatny se skříněmi od podlahy ke stropu s množstvím úložného prostoru, zapuštěné osvětlení, bezpečnostní žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnka, TV, WIFI zdarma, audio vstupní telefon, bezpečnostní dveře proti vloupání. Balkon s výhledem na zelené nádvoří, soukromé foyer. Správce nemovitosti na místě a dostupný během dne. Poplatky za společné domovní služby a elektřinu cca 4900 Kč/měs. K dispozici od září 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 96 m2
Balkon 6 m2
Parkování Možnost parkování v garážích Nový Smíchov.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10350

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.