Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Tomkova, Smíchov - Praha 5 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 70 m2

Praha 5, Smíchov, Tomkova

Plně zařízené studio se zimní zahradou s výhledem na zimní stadion Nikolajka ve 4. patře novostavby s výtahem v klidné ulici v blízkém dosahu Francouzského lycea a komerčního centra Anděl se stanicí metra.

Byt tvoří jedna místnost se zimní zahradou vhodnou pro pracovnu, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Plovoucí podlaha a dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, ložní prádlo, nádobí, pračka, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, dostatek úložného prostoru, kvalitní nábytek z masivu, francouzská manželská postel, TV, domácí vrátný. Parkování v podzemní garáži možné za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 70 m2
Parkování Parkování v garaži možné za 2000 Kč měsíčně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10406

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.