Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 4
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 5
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 6
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 7
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 8

Byt 1 + kk

Interiér 38 m2, terasa 7 m2

Praha 5, Stodůlky, Karla Kryla

Zařízené studio s terasou (7 m2) a krásným výhledem do zeleně situované ve 4. patře moderního rezidenčního projektu Dalejský park v Praze 5 nedaleko Dalejského a Prokopského údolí, v blízkém dosahu Německé mezinárodní školy. Zastávka autobusu nedaleko, pár minut jízdy k metru Lužiny a Luka, trasa B.

Byt tvoří obývací prostor s vestavěným patrem na spaní, plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna s vanou a toaletou, šatna / komora a vstupní hala.

Parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, žaluzie, pračka, myčka, videotelefon, domácí kino, projektor a projekční plátno, alarm, výtah, kamerový systém, poplatky za internet 450 Kč/měs. Možnost pronajmout bez nábytku. Bezproblémové parkování na ulici. Poplatky za spotřebu energií a domovní služby 2770 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od března 2015.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Terasa 7 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 10964

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.