Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 54 m2, balkon 2 m2

Praha 2, Vinohrady, Polská

Zařízený nadstandardní byt s balkonem vhodný ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu v 1. patře s výtahem v kvalitně renovované secesní budově s upravenou společnou zahradou. Klidná vinohradská lokalita v přímém sousedství Riegrových sadů, s plnou vybaveností v blízkém dosahu, pouhých 10 minut chůze od Václavského náměstí.

Vkusně řešený byt v italském stylu má obývací pokoj, prakticky umístěnou a vybavenou kuchyni, ložnici a koupelnu obloženou mramorem.

Vysoké stropy, parkety, TV, telefon, WiFi internet, satelitní připojení, myčka, pračka, bezpečnostní dveře, povlečení a ručníky. Možnost úklidu bytu a parkování po dohodě. Krátkodobý pronájem možný. Měsíční zálohy na domovní služby a energie 3800 Kč + DPH. K dispozici od května 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 55 m2
Balkon 2 m2
Parkování Možnost zařídit parkování.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11097
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.