Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 3 + kk

Interiér 80 m2

Praha 2, Vinohrady, U Kanálky

Plně zařízený, prosluněný byt v prvním patře budovy s výtahem situované jeden blok od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

V bytě je prostorný obývací pokoj, 1 ložnice, jídelna propojená s vestavěnou plně vybavenou kuchyňkou, vstupní hala, komora, koupelna s vanou a samostatné WC.

Parkety a dlažba, koberce, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba, telefon, UPC kabelová TV, internet, trezor, pračka a bezpečnostní dveře. Poplatky za společné domovní služby 600 Kč/osoba/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 80 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11293

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.