Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Mánesova, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 42 m2

Praha 2, Vinohrady, Mánesova

Zařízené studio s balkonem situované ve 3. patře kompletně zrekonstruované secesní budovy s pěkně zachovanými původními prvky a výtahem v atraktivní části Vinohrad. Dobrá poloha v blízkosti Riegrových sadů, Vinohradského pavilonu a metra.

Byt má plně vybavený kuchyňský kout spojený s prostorným obývacím pokojem/ložnicí, balkon, moderní koupelnu (sprchový kout).

Parkety, plynové topení, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, satelitní TV připojení, telefon. V budově je alarm napojený na PCO, kamerový bezpečnostní systém, elektronický požární systém v garážích a ve dvoře společná terasa se zahradou. Parkování v garáži za měsíční poplatek 4500 Kč. Záloha na služby spojené s užíváním bytu činí 2000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 42 m2
Parkování Parkování v podzemních garážích za 4500 Kč/měs.
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11625

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.