Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + 1, Příběnická, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 82 m2

Praha 3, Žižkov, Příběnická

Zrenovovaný byt se vzdušnými pokoji a malou zimní zahradou situovaný ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a kamerovým systémem. Lokalita s rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od stanice metra Hlavní nádraží, v pěším dosahu parků Riegrovy sady a Vítkov.

Byt tvoří plně vybavená samostatná kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice - jedna s šatnou a přístupem do zimní zahrady orientované do vnitrobloku, dále koupelna se sprchovým koutem a pisoárem, toaleta a vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké klenuté stropy, parkety a dlažba, koberec, žaluzie, plynové etážové topení, myčka, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu vody 500 Kč/os./měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce (cca 2000 Kč/měs.).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 82 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11789

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.