Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, Uruguayská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 27 m2

Praha 2, Vinohrady, Uruguayská

Renovované zařízené studio v přízemí kompletně zrekonstruovaného reprezentativního činžovního domu s výtahem, kamerovým systémem a zachovanými původními prvky. Klidná ulice pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru s veškerou občanskou vybaveností v okolí, v pěším dosahu centra.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem s orientací do vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, kamerový systém a kolárna v domě. Ve dvoře je nájemcům k dispozici posezení s grilem. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 2.500 Kč měsíčně. K dispozici od prosince 2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 27 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 11954

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.