Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Biskupcova, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 47 m2

Praha 3, Žižkov, Biskupcova

Světlý zařízený byt po rekonstrukci ve 3. patře činžovního domu v klidné lokalitě na Žižkově s výbornou dopravní dostupností do centra. V blízkosti se nachází kino Aero, park Parukářka, sportovní areál a veškerá občanská vybavenost.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou, úložná komora, toaleta a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, repasované parkety, linoleum, nová dřevěná okna, bezpečnostní zámek, plynové topení WAW, nová kuchyň, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, internet, TV, UPC, domácí vrátný, sklepní kóje. Bez výtahu. K dispozici balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 2000 Kč měsíčně. Možnost byt dozařídit nebo pronajmout bez nábytku.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 47 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12467

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.