Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Anny Letenské, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 70 m2

Praha 2, Vinohrady, Anny Letenské

Půvabný rekonstruovaný byt s jednou ložnicí v prvním patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v jedné z nejatraktivnejších částí Vinohrad nedaleko Riegrových sadů.

Byt má plně vybavenou moderní kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a prostorem vhodným pro pracovnu, ložnici s šatnou, koupelnu s rohovou vanou a komoru.

Vysoce kvalitní provedení, parkety a italská dlažba, vestavěné skříně, myčka, plynové topení, telefonní linka, internetové a satelitní připojení. Možnost zařídit parkování v garáži 500 m od budovy. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 70 m2
Parkování Možnost parkování.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12535

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.