Byt 1 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 1 + 1, Janáčkovo nábřeží, Smíchov - Praha 5 | 5

Byt 1 + 1

Interiér 60 m2

Praha 5, Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Zařízené studio v přízemí kompletně zrenovovaného činžovního domu z konce 19. století na břehu Vltavy s výbornou dostupností do centra.

Byt je orientován do dvora a nabízí plně vybavenou kuchyň, obytnou část s prostorem na spaní, koupelnu a samostatné WC.

Parkety a dlažba, alarm, telefon, internet, satelitní TV připojení. V budově je k dispozici výtah, 24hodinová recepce, ostraha, kamerový systém, sauna, fitness a vířivá vana. Hlídaná parkovací místa (limitovaná) na parkovišti přes ulici za dodatečný poplatek. Poplatky za domovní služby jsou zahrnuty v ceně. Poplatky za spotřebu energií (voda, plyn, elektřina) se převádí na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Parkování Hlídaná parkovací místa (limitovaná) na parkovišti přes ulici za dodatečný poplatek.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12605

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.