Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, U Kanálky, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 36 m2

Praha 2, Vinohrady, U Kanálky

Kompletně zařízené renovované studio ve 3. patře plně zrekonstruovaného secesního činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici v těsné blízkosti Riegrových sadů. Oblíbená rezidenční lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a s rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt tvoří obývací pokoj / ložnice s velkými okny, vybavený kuchyňský kout ve vstupní chodbě, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, elektrické vytápění, pračka, povlečení, nádobí, LCD TV, kabelové TV připojení, WiFi. Kamerový systém v budově. Poplatky za společné domovní služby a vodu 700 Kč/osoba/měsíc. Elektřina (vč. vytápění) se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 36 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12625

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.