Byt 2 + 1, Vstupní, Motol - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Vstupní, Motol - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Vstupní, Motol - Praha 5 | 3

Byt 2 + 1

Interiér 40 m2, terasa 5 m2

Praha 5, Motol, Vstupní

Zařízený byt v přízemí nově zrekonstruovaného bytového domu nacházejícího se v klidné ulici Prahy 5.

Byt má plně vybavenou kuchyň s francouzskými dveřmi vedoucími na malou soukromou terasu, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a WC a sklep.

Laminátové podlahy a dlažba, satelitní TV připojení a telefonní linka. Dům má společnou zahradu pro využití nájemníky. V blízkosti je golfové hřiště. Jen pár kroků od zastávky tramvaje č. 7 , 9, 10. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 3000 Kč měs. K dispozici od července 2014 .

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Terasa 5 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 12733

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.