Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 3 + kk

Interiér 68 m2

Praha 2, Vinohrady, Záhřebská

Plně zařízený byt v 1. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v klidné části Vinohrad nedaleko náměstí Míru.

Byt má 2 ložnice - jedna je samostatná, druhá průchozí z obývacího pokoje, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem a jídelním prostorem, koupelnu s vanou a WC a samostatné WC.

Parkety a dlažba, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV s plochou obrazovkou, WiFi internet, Sky satelit, bezpečnostní dveře. Úložná komora na patře vedle bytu. Poplatky za společné služby jsou 3.000 Kč/měsíc. Spotřeba energií (elektřina, plyn, voda) 2.000 Kč/os./měs. Parkování možné za 2.000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 68 m2
Parkování Možnost parkování za 2000 Kč/měsíčně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 14771

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House