Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 1
Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 2
Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 3
Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 4
Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 5
Byt 2 + 1, Šmeralova, Bubeneč - Praha 7 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 60 m2

Praha 7, Bubeneč, Šmeralova

Nově kompletně zrekonstruovaný kvalitní byt ve 2. patře nově plně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v klidné letenské ulici u Stromovky, minutu chůze od Letenského náměstí. Tramvajové spoje, v dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné a Pražského hradu.

V bytě se mísí zachované původní architektonické prvky s moderním designem. Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěným šatníkem.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby 500 Kč/os./měs. Plyn a elektřina 2500 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16677

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.