Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 3 + kk, Slezská, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 3 + kk

Interiér 90 m2

Praha 2, Vinohrady, Slezská

Nově zrekonstruovaný a plně zařízený byt v 1. patře renovovaného činžovního domu s výtahem pouhou minutu chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC.

K vybavení dále patří parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV a domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby činí 600 Kč na osobu a měsíc, plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Velmi vhodné pro studenty. Fotografie jsou pořízeny z podobného bytu.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 90 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 16855

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.