Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 8

Byt 3 + 1

Interiér 110 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Josefov, Elišky Krásnohorské

Kvalitní, kompletně nově zrenovovaný byt s balkonem a zachovanými původními prvky situovaný ve 2. patře plně zrekonstruovaného secesního činžovního domu bez výtahu. Atraktivní lokalita v sousedství prestižní Pařížské ulice, nedaleko nábřeží Vltavy, pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

V bytě se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, spíží a balkonem s výhledem do vnitrobloku, obývací pokoj a jedna ložnice s výhledem na kostel U Svatého ducha, druhá ložnice do dvora, dále koupelna s vanou, toaleta s bidetovou sprškou a velká centrální vstupní hala.

Původní parkety, vysoké štukované stropy, velká okna, pračka, myčka, plynový kotel, satelitní připojení, alarm, domácí vrátný. Parkování možné v garážích hotelu Intercontinental. Záloha na společné domovní služby a vodu 1000 Kč měsíčně pro dvě osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 112 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19641

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.