Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 3 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 3 + 1

Interiér 99 m2

Praha 3, Žižkov, U Rajské zahrady

Zrenovovaný nezařízený byt v 1. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, zachovanými původními prvky a společnou zahradou ve vnitrobloku. Klidná lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova v bezprostřední blízkosti pěkně upraveného dětského hřiště a parku, 5 minut od centra, stanice metra Hlavní nádraží a Riegrových sadů.

Byt má obývací pokoj, 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň se spíží, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a prostornou vstupní halu.

Výhledy do zeleně, vysoké stropy, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, domácí vrátný, sklep. Správce v domě. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/os./měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Nezařízené, možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Volné od 1.5.2015 (případně i dříve).

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 99 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19676

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.