Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 4 + kk, Záhřebská, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 4 + kk

Interiér 102 m2

Praha 2, Vinohrady, Záhřebská

Plně zařízený podkrovní byt s terasou ve 4. patře renovovaného činžovního domu bez výtahu v klidné části Vinohrad nedaleko náměstí Míru.

Byt má plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem a jídelním prostorem, obývací pokoj, hlavní ložnici se slunečnou terasou, další 2 ložnice, koupelnu s vanou a WC, samostatné WC a komoru.

Parkety a dlažba, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV s plochou obrazovkou, WiFi internet, Sky satelit, bezpečnostní dveře. Úložná komora na patře vedle bytu. Poplatky za společné služby jsou 3.000 Kč/měsíc. Spotřeba energií (elektřina, plyn, voda) 2.000 Kč/os./měs. Parkování možné za 2000 Kč/měs. K dispozici od září 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 102 m2
Parkování Možnost parkování za 2000 Kč/měsíčně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 19929

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.