Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + 1, Budečská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 77 m2

Praha 2, Vinohrady, Budečská

Prostorný byt se zachovanými původními architektonickými prvky, situovaný ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné části Vinohrad v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru. Výborná místní občanská vybavenost a dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti do centra města.

V bytě se nachází obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a spíží, 1 ložnice orientovaná do vnitrobloku, koupelna (vana, sprchový kout, umyvadlo, toaleta) a vstupní chodba.

Na podlahách parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, velká okna, myčka, mikrovlnná trouba, balkony v mezipatrech domu. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení 3400 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina bude převedena na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 77 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21176

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.