Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Na Vysoké I, Jinonice - Praha 5 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 102 m2, terasa 30 m2

Praha 5, Jinonice, Na Vysoké I

Byt s 30 m2 předzahrádkou v přízemí novostavby s ostrahou, tělocvičnou a podzemním parkováním. Lokalita v klidné části Prahy 5 v sousedství projektu Waltrovka, v blízkém dosahu komerčního centra Anděl a Francouzské a Německé mezinárodní školy. Rychlá dostupnost do centra - nejbližší stanice metra Radlická a Jinonice.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice, koupelna, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Terasa je přístupná z obývacího pokoje a obou ložnic.

Laminátové podlahy, dlažba, vyhřívaná podlaha v koupelně, bezpečnostní dveře, velkoplošná a francouzská okna, předokenní rolety, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, vstup do budovy na čip. Byt je možno zařídit základním nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu garážového stání za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za domovní služby a energie 4720 Kč měsíčně. Možnost zajistit úklid za dodatečný poplatek. Byt 102 m2, předzahrádka / terasa 30 m2.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 132 m2
Terasa 30 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22284

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.