Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

Nadstandardní, moderně zařízený byt s terasou v šestém patře rezidenčního komplexu River Diamond na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, jen 5 minut chůze od centra města.

Tento vkusně řešený, velmi světlý byt nabízí plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem otevřený do obývacího pokoje s terasou a krásným výhledem na nábřeží Vltavy, 1 ložnici s vestavěnou skříní a vlastní koupelnou s vanou a samostatnou toaletu.

Pračka, dřevěné podlahy, vestavěné úložné prostory, vnější elektrické rolety na terase, kabelová TV, internet, satelit, domácí telefon, sklep. V objektu se nachází 24hodinová recepce a ostraha. V ceně nájmu je zahrnuto 1 garážové stání. Zálohy na společné služby a spotřebu energií 5.000 Kč/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2249
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.