Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 1
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 2
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 3
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 4
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 5
Byt 2 + kk, Rohanské nábřeží, Karlín - Praha 8 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2

Praha 8, Karlín, Rohanské nábřeží

Nadstandardní, moderně zařízený byt s terasou v pátém patře rezidenčního komplexu River Diamond na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8, jen 5 minut chůze od centra města.

Tento vkusně řešený, velmi světlý byt nabízí plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem otevřený do obývacího pokoje s dlážděnou terasou a výhledem na Vltavu, 1 ložnici s vlastní koupelnou s vanou a samostatnou toaletu .

Pračka, dřevěné podlahy, vestavěné úložné prostory, kabelová TV, internet, satelit, domácí telefon, sklep. V objektu se nachází 24hodinová recepce a ostraha. V ceně nájmu je zahrnuto 1 garážové stání. Zálohy na společné služby a spotřebu energií činí 5.000 Kč/měsíc. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 60 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2250
Informace o budově Bytový dům

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.