Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 2 + kk, Čerchovská, Vinohrady - Praha 2 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 45 m2

Praha 2, Vinohrady, Čerchovská

Západně orientovaný byt po kompletní rekonstrukci je umístěn ve 4. patře činžovního domu v těsném sousedství Riegrových sadů, 5 minut chůze od metra a tramvajové zastávky na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Interiér je tvořen předsíní, obytnou kuchyní, ložnicí a koupelnou s vanou, umyvadlem a toaletou. Byt je orientovaný do tiché zahrady ve vnitrobloku.

K vybavení patří dřevěné parkety a dlažba, repasovaná špaletová okna s trojskly, repasované interiérové dveře s pískovanými skly, protipožární vstupní dveře Kavan 3. bezpečnostní třídy, individuální plynový kotel Vaillant, dostatek vestavěných úložných prostor včetně prostorného úložného patra s nosností až 500 kg. Atraktivní a vyhledávaná rezidenční lokalita s výbornou dostupností do centra a kompletními službami v místě. Poplatky za domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 3.000 Kč/měs. K dispozici od června 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22609

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby