Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Francouzská, Vinohrady - Praha 10 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 50 m2

Praha 10, Vinohrady, Francouzská

Částečně zařízený byt ve 4. patře činžovního domu s výtahem a podzemním parkováním na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Výhodná lokalita pouhé 2 minuty od Havlíčkových sadů, s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s plnou vybaveností v okolí.

Byt tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorná úložná komora / šatna a vstupní chodba.

Základní nábytek a vybavení, parkety, dlažba, francouzská okna, úložné prostory, žaluzie, pračka. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu, topení a údržbu garáže 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 50 m2
Parkování Parkování v garáži v domě zahrnuto.
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24718

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.