Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Lublaňská, Vinohrady - Praha 2 | 6

Byt 1 + kk

Interiér 31 m2

Praha 2, Vinohrady, Lublaňská

Zařízené studio situované ve 4. patře novostavby v klidné ulici na Vinohradech, v pěším dosahu parku Folimanka. Žádaná rezidenční lokalita, pár minut chůze k zastávkám tramvají a stanicím metra Náměstí Míru a I. P. Pavlova, s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí.

Studio tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Laminátové podlahy, dlažba, vestavěné skříně, žaluzie, pračka, myčka, videotelefon, výtah, vstup do budovy na čip. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Možnost krátkodobého pronájmu. K dispozici od listopadu 2017.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 31 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26257

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.