Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 4 + kk, Vlkova, Žižkov - Praha 3 | 8

Byt 4 + kk

Interiér 105 m2, terasa 32 m2, balkon 4 m2

Praha 3, Žižkov, Vlkova

Nabízíme k pronájmu zařízený mezonet s 32 m2 střešní terasou, balkonem a klimatizací ve 4. a 5. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Klidná ulice v těsné blízkosti Riegrových sadů, 2 minuty chůze od zastávky tramvaje. Lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu a velmi rychlou dostupností do centra, jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Hlavní nádraží.

Byt ve spodním patře nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, jednu ložnici, koupelnu se sprchou, toaletu, šatnu a vstupní chodbu. V horním patře jsou další dvě ložnice s šatnami, jedna z nich také s balkonem, a koupelna s vanou a toaletou. Střešní terasa umožňuje klidný odpočinek s panoramatickým výhledem na Prahu. Všechny ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Podlahy Merbau, dřevěná eurookna, bezpečnostní dveře, koupelny provedeny v travertinovém obkladu se zařízením Duravit, Axor, Ritmonio, Hoesch, topná tělesa Nobo, elektrické vytápění, rolety, myčka, sklep. Poplatky za společné služby a záloha na spotřebu energií cca 5000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 141 m2
Terasa 32 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27078
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.