Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Čistovická, Řepy - Praha 6 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 72 m2, terasa 8 m2

Praha 6, Řepy, Čistovická

Kompletně zařízený byt s balkonem a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře uzavřeného rezidenčního komplexu s 24/7 recepcí a ostrahou, dětským hřištěm a podzemními garážemi. Komplex leží v klidné lokalitě v Praze 6 nedaleko Japonské školy, cca 15 minut jízdy od centra, s rychlou dostupností na letiště a do dalších mezinárodních škol v Praze 6. V blízkém dosahu je k dispozici plná občanská vybavenost, nedaleko se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, obora Hvězda a park Ladronka.

Obývací pokoj s přímým vstupem na terasu (8m2), plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice oddělené od obývací části bytu skleněnými posuvnými dveřmi a malou předsíní, koupelna s vanou, sprchou a WC, druhé WC.

Dřevěné podlahy a vytápěná dlažba v koupelně, myčka, příprava pro kabelovou TV a internet, LCD TV. Sklep. Dvě parkovací místa v podzemní garáži v ceně. Zálohy na služby 6000 Kč/měsíc. K dispozici od prosince 2019.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 80 m2
Terasa 8 m2
Parkování Dvě parkovací místa v podzemní garáži v ceně.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2769

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.