Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 2 + kk, Jagellonská, Žižkov - Praha 3 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 45 m2

Praha 3, Žižkov, Jagellonská

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený byt ve 3. patře udržovaného renovovaného činžovního domu s novým výtahem na rozhraní Vinohrad a Žižkova, pár bloků od stanic metra Náměstí Jiřího z Poděbrad a Flora, nedaleko Mahlerových sadů. Oblíbená rezidenční lokalita s výbornou občanskou vybaveností a velmi rychlým spojením do centra.

Byt má obývací pokoj s plně vyvabenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu.

Vysoké stropy, dřevěná podlaha, dlažba, dřevěné dveře, plynový kotel, žaluzie, pračka, myčka, alarm, společný balkon v mezipatře domu. Záloha na domovní služby 1800Kč/měs. Plyn a elektřina se převádí na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27836

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.