Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 1
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 2
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 3
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 4
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 5
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 6
Byt 2 + kk, Kabátníkova, Brno - Královo Pole - Brno | 7

Byt 2 + kk

Interiér 73 m2, terasa 8 m2

Brno, Brno - Královo Pole, Kabátníkova

Slunný, kompletně zrekonstruovaný zařízený byt 2+kk s terasou (8 m2) a klimatizací, situovaný ve 4. patře činžovního domu s výtahem. Byt leží v oblíbené brněnské lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. V bezprostředním okolí se nachází zastávka tramvaje, restaurace, kavárny, lékárna, bankomat, pošta a hudební klub Fléda, centrum města je vzdáleno 4 zastávky tramvají.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, kompletně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, technická místnost a vstupní hala.

Klimatizace, laminátové plovoucí podlahy, vestavěné skříně a úložné prostory, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, myčka, samostatný plynový kotel. K domu patří společný zatravněný vnitroblok s posezením. Možnost pronájmu parkovacího stání v nedalekých garážích za dodatečný poplatek. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 81 m2
Terasa 8 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27904

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Riedl House