Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 1
Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 2
Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 3
Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 4
Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 5
Byt 6 + 1, Tibetská, Vokovice - Praha 6 | 6

Byt 6 + 1

Interiér 196 m2, terasa 100 m2

Praha 6, Vokovice, Tibetská

Velkorysý nezařízený byt se 100 m2 terasou s úchvatným panoramatickým výhledem do okolí, situovaný v 6., nejvyšším patře rezidenčního komplexu Terasy Červený Vrch s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Klidná lokalita v blízkosti Šáreckého údolí, v blízkém dosahu mezinárodních škol ISP, Park Lane a Riverside School, s rychlým spojením na letiště a do centra, pár minut chůze od stanice metra Bořislavka (10 min. do centra). Plná občanská vybavenost v okolí.

Byt tvoří klimatizovaný obývací pokoj s přístupem na terasu s úžasným výhledem, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a dvojitou výškou stropu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, vana, toaleta) a vstupem na terasu, další čtyři ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta), chodba s vestavěnými skříněmi, toaleta pro hosty s technickým zázemím a vstupní hala.

Parkety, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka, sušička, myčka, 2 lednice, videotelefon, prostorný sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v podzemní garáži. Bezbariérové bydlení. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 14.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od srpna 2020. Byt se k pronájmu nabízí nezařízený.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 296 m2
Terasa 100 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29021

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.