Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 1
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 2
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 3
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 4
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 5
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 6
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 7
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 8
Byt 3 + kk, Ve Střešovičkách, Střešovice - Praha 6 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 48 m2, terasa 14 m2

Praha 6, Střešovice, Ve Střešovičkách

Nabízíme k pronájmu nový byt s terasou, situovaný v přízemí kompletně nově zrekonstruovaného a zmodernizovaného domu v půvabné romantické historické zástavbě v Praze 6 Střešovicích, nedaleko parku Kajetánka, koupaliště Petynka, v pěším dosahu Pražského hradu. Velice atraktivní lokalita s mnoha parky a výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér s kombinací moderních a původních architektonických prvků tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi - jedna z nich s přítupem na privátní terasu, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Za domem se nachází sdílená zahrada pro obyvatele domu.

Sofistikovaný inteligentní systém ovládání a správy domácnosti, kvalitní laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, centrální plynové vytápění, pračka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, skalní sklípek sdílený s vedlejším bytem. Byt je možno pronajmout zařízený nábytkem. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 62 m2
Terasa 14 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29029

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.