Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Plzeňská, Smíchov - Praha 5 | 6

Byt 4 + kk

Interiér 108 m2, terasa 30 m2, zahrada 65 m2

Praha 5, Smíchov, Plzeňská

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt se saunou, 2 koupelnami, privátní zahradou a terasou, situovaný v přízemí kompletně nově zrekonstruovaného rodinného domu stojícího ve svahu, se společnou vzrostlou zahradou a parkováním. Klidná rezidenční lokalita se spoustou zeleně, v sousedství parku Skalka, pár minut jízdy od komerčního centra a stanice metra Anděl (nebo 5 zastávek tramvají), v rychlém dosahu Francouzského lycea, oblíbeného parku Ladronka a golfového hřiště Motol. Zastávka tramvaje se nachází pár minut chůze od domu.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice s přístupem na terasu, pracovna (příp. šatna), samostatná koupelna (infra sauna, masážní vana, sprchový kout), samostatná toaleta a vstupní chodba. Zahrada je přístupná z ob. pokoje a hlavní ložnice.

Výhledy do zeleně, na podlahách dlažba, podlahové vytápění, francouzská okna, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, rozvody TV a internetu ve všech pokojích, samostatné měřiče energií. Možnost parkování v garáži za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 138 m2
Terasa 30 m2
Zahrada 65 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30111

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.