Byt 2 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 2 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 2 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 2 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 2 + 1, Americká, Vinohrady - Praha 2 | 5

Byt 2 + 1

Interiér 50 m2

Praha 2, Vinohrady, Americká

Zařízený byt v 1. patře nerekonstruovaného činžovního domu s výtahem a parkováním ve dvoře situovaného v nejžádanější části Královských Vinohrad, pouhou minutu chůze od náměstí Míru. V blízkosti Havlíčkových sadů, kvalitní restaurace a kavárny v okolí.

Byt tvoří obývací pokoj a průchozí ložnice, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Velká okna, bezpečnostní dveře, v hlavních místnostech světla na dálkové ovládání, pračka, mikrovlnná trouba, telefonní linka, internet. Parkovací stání ve dvoře budovy za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za služby cca 3200 Kč měsíčně, elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 50 m2
Parkování Parkovací stání ve dvoře budovy za 2000 Kč měsíčně.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3085

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.