Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + 1, Mudroňová, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 3 + 1

Interiér 137 m2, terasa 61 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Mudroňová

Příjemné moderní bydlení v třípokojovém klimatizovaném bytě situovaném ve 2. podlaží rezidenčního projektu s výtahem v exkluzivním prostředí u Bratislavského hradu.

Interiér sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyní, 2 ložnic, koupelny se sprchovým koutem, 2 samostatných toalet a prostorné terasy.

K vybavení patří podlahové topení v kuchyni a koupelně, elektrické žaluzie, datové rozvody (internet, TV, satelit, telefon, domovní telefon), exteriérový podlahový dřevěný rošt na terase, funkční krb v obývacím pokoji a garážová stání pro 2 auta.

Rezidenční objekt Diplomat Park s moderní elegantní architekturou a vysokým standardem je určen na příjemné, tiché a nerušené bydlení přímo v podhradí. Procházkou hradním údolím se za 10 minut dostanete na pěší zónu Starého Města. Horský park vhodný na procházky, sport i relaxaci je také v pěším dosahu stejně jako kompletní občanská vybavenost, množství kaváren, restaurací, škol a obchodů.

Energie ve výši 450 eur/měsíc se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné 56 760 Kč / 2 200 €
Služby 450 €
Celková plocha 198 m2
Terasa 61 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32056

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.