Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 50 m2

Praha 5, Košíře, Holečkova

Plně zrekonstruovaný zařízený byt se dvěma terasami ve 4. patře dobře udržovaného, zrenovovaného činžovního domu s výtahem a se službami denní recepce v Praze 5 na Smíchově v sousedství několika parků. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a velmi rychlou dostupností do centra, 2 krátké zastávky tramvají ke stanici metra Anděl, obchodnímu centru Nový Smíchov a autobusovému nádraží Na Knížecí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a výhledem do okolní zástavby a zeleně, 1 ložnice orientovaná do tichého dvora a en-suite koupelna se sprchovým koutem, toaletou a bidetovou sprškou. V bytě je dále vybavená šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Zachované původní prvky, stropy 4,5 m, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, TV. V ceně je zahrnut úklid bytu a výměna ložního prádla a ručníků (1x týdně). Poplatky za společné služby a spotřebu energií jsou zahrnuty v ceně. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné.

Měsíční nájemné 32 400 Kč / 1 333 €
Služby včetně poplatků
Celková plocha 50 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32754

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.