Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, Myslíkova, Nové Město - Praha 2 | 7

Byt 1 + kk

Interiér 38 m2, balkon 4 m2

Praha 2, Nové Město, Myslíkova

Nabízíme k pronájmu novou garsoniéru s balkonem a výhledy do zeleně vnitrobloku. Byt se nachází ve 3. patře kompletně nově zrekonstruovaného domu v novorenesančním stylu, jehož autorem je architekt Josef Schulz, autor budovy Národního muzea na Václavském náměstí, Uměleckoprůmyslového muzea, a mimo jiné také spoluautor pražského Rudolfina. Dům stojí v centru Prahy pár kroků od nábřeží Vltavy, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní a balkonem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Parkety, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby 2.500 Kč. Elektřina se hradí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 42 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33209

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.