Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Holečkova, Košíře - Praha 5 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 55 m2

Praha 5, Košíře, Holečkova

Plně zrekonstruovaný zařízený mezonet s terasou v 5. patře dobře udržovaného, zrenovovaného činžovního domu se službami denní recepce v Praze 5 na Smíchově v sousedství několika parků. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a velmi rychlou dostupností do centra, 2 krátké zastávky tramvají ke stanici metra Anděl, obchodnímu centru Nový Smíchov a autobusovému nádraží Na Knížecí.

Interiér spodního patra tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem a koupelna se sprchovým koutem, nahoře je 1 ložnice se vstupem na terasu. V bytě je dále vybavená šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, klimatizace, centrální vytápění, klimatizace, pračka, myčka, TV. V ceně je zahrnut úklid bytu a výměna ložního prádla a ručníků (1x týdně). Možnost pronájmu parkovacího stání v garáži v domě za 6000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií vč. internetu jsou zahrnuty v ceně. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné. K dispozici od 7. března 2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 55 m2
Parkování Parkování v garáži.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33284

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.