Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Moskevská, Vršovice - Praha 10 | 6

Byt 2 + kk

Interiér 43 m2

Praha 10, Vršovice, Moskevská

Nabízíme zrekonstruovaný byt ve 3. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v atraktivní části pražských Vršovic, nedaleko Heroldových sadů a nákupního centra Eden. Budova se nachází v blízkém dosahu veškeré občanské vybavenosti, minutu chůze od tramvajové zastávky Čechovo náměstí s přímým spojením k metru Náměstí Míru, I. P. Pavlova, Karlovo náměstí a do centra.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s komorou, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Byt je orientován do klidného vnitrobloku.

Laminátové podlahy, dlažba, velká okna, vysoké stropy, plynové topení, žaluzie, pračka. Balkony v mezipatrech domu. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 700 Kč/osoba/měsíc. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 43 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33900

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.