Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Elišky Krásnohorské, Josefov - Praha 1 | 9

Byt 3 + 1

Interiér 108 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Josefov, Elišky Krásnohorské

Nabízíme k pronájmu plně zrenovovaný byt s balkonem a zachovanými původními prvky ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Dům se nachází v klidné ulici v atraktivní lokalitě v sousedství prestižní Pařížské ulice, nedaleko nábřeží Vltavy, pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

V bytě se nachází plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, spíží a balkonem do dvora, obývací pokoj, 2 ložnice, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, šatna a velká centrální vstupní hala.

Původní dubové parkety, podlahové topení v koupelně, vysoké štukované stropy, vestavěné úložné prostory, křišťálové lustry, velká okna, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, plynový kotel, satelitní připojení, alarm, kamerový systém. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Parkování možné v garážích hotelu Intercontinental. Záloha na poplatky za společné domovní služby a vodu: 1.500 Kč/os./měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 110 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33924

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.