Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, Záveská, Hostivař - Praha 10 | 9

Byt 4 + kk

Interiér 133 m2, balkon 17 m2

Praha 10, Hostivař, Záveská

Prostorný, kompletně zařízený světlý byt se 3 balkony, 2 koupelnami a množstvím úložných prostor ve 3. patře čtyřpatrového bytového domu z r. 2009 v rezidenční čtvrti s dostatkem zeleně a dětským hřištěm. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, 2 min. chůze od autobusové a tramvajové zastávky a nákupního centra s kinem VIVO Hostivař. Spojení s centrem je možné i vlakem ze zastávky Praha – Hostivař. Nedaleko se nachází také oblíbený Toulcův dvůr se zookoutkem.

Křižovatkou bytu ve 3. patře je šestiúhlá centrální hala, kam se vstupuje z předsíně. Z haly vedou dveře do všech obytných místností, koupelny a dvou šaten. Prosklené široké zasunovací dveře ústí do 45m obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a přilehlým rohovým balkonem s výhledem na Hostivařský lesopark. S obývacím pokojem sousedí dětský pokoj s dalším balkonem. Z haly je dále vstup do koupelny s vanou, na samostatnou toaletu a do pracovny (příp. ložnice pro hosty). Poslední dveře vedou do vybavené šatny, ze které se vstupuje do ložnice s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a dalším rohovým balkonem opět s výhledem na Hostivařský lesopark.

Vybavení ve špičkové kvalitě, nábytek zn. Natuzzi, podlahy, bezfalcové dveře a nábytek na míru z IPE dřeva, kuchyňská deska z umělého kamene STARON, spotřebiče Siemens, svítidla Vibia, předokenní žaluzie, centrální vytápění, výtah. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 4500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od ledna 2020.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 150 m2
Balkon 17 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34057

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.