Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Jungmannova, Nové Město - Praha 1 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 89 m2

Praha 1, Nové Město, Jungmannova

Nabízíme k pronájmu renovovaný byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem a působivými vstupními prostory. Budova stojí ve finančním a obchodním centru města a je velmi snadno dostupná MHD – pár kroků od stanic metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) a zastávek tramvají. Výhodou je také široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Byt má obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jednu s výhledem do ulice a jednu do dvora, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a velkou vstupní halu.

Vzdušné místnosti, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, videotelefon, sklep. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: cca 1800 Kč pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 89 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34266

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.