Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Byt 3 + kk, Ventúrska, Staré Mesto - Bratislava I | 9

Byt 3 + kk

Interiér 128 m2, balkon 1 m2

Bratislava I, Hlavní město Bratislava

Dvoupodlažní klimatizovaný apartmán k pronájmu s výhledem do vnitřního areálu je situovaný v 1. a 2. patře domu s výtahem a kamerovým systémem, stojícího v jedné z nejstarších ulic Bratislavy Ventúrska s mnoha významnými historickými budovami. V pěší dostupnosti nebo v blízkém okolí široké spektrum služeb, obchodů a kompletní občanská vybavenost (veřejné instituce, banky, notářské úřady či advokátní kanceláře, pošty, hotely). Výborná dopravní dostupnost, v blízkosti zastávek MHD (trolejbusy, autobusy, tramvaje).

Spodní podlaží tvoří vstupní hala, otevřený rozlehlý prostor spojený s kuchyňským koutem, technická místnost a koupelna s toaletou. V horním podlaží se nacházejí 2 samostatné místnosti, balkon (1,33 m2) a koupelna s toaletou. Apartmán je částečně zařízený a nabízí možnost využití jako kancelářské prostory ve spojení s dočasným ubytováním.

K apartmánu je možné pronajmout parkovací stání u hotelu Danube, na Hviezdoslavově náměstí, v Dřevěné nebo Gorkého ulici.

Měsíční platby: nájemné 1 100 eur (plus DPH) + energie a služby 240 eur (plus DPH, zahrnuje fixní i vyúčtovatelné náklady).

Nájemné za 1 parkovací místo u hotelu Danube: 152,25 eur/měsíčně (plus DPH)
Nájemné za 1 parkovací místo na Hviezdoslavově náměstí, Dřevěné nebo Gorkého ulici: 163 eur/měsíčně (plus DPH).

Měsíční nájemné 28 050 Kč / 1 100 €
Služby 240 €
Celková plocha 129 m2
Balkon 1 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35891

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.