Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 1
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 2
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 3
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 4
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 5
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 6
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 7
Byt 2 + kk, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 114 m2

Praha 7, Holešovice, Na Maninách

Pražský loft k pronájmu. Jedinečný zařízený loftový byt se zachovanými industriálními prvky ve 2. patře budovy s výtahem v novém komplexu Holešovický pivovar s 24/7 ostrahou a podzemním parkováním. Oblíbená lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, s plnou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru Vltavská a Nádraží Holešovice). V pěším dosahu množství kvalitních obchodů, restaurací, kaváren, služeb, divadla La Fabrika a galerie DOX.

Zajímavý interiér nabízí ve spodní úrovni obývací pokoj s 5metrovým stropem a 2 obrovskými otevíratelnými okny, plně vybavený kuchyňský kout s barovým pultem s luxfery, koupelnu, toaletu a velkou komoru. Na otevřené galerii je ložnice s en-suite koupelnou (sprcha) a šatnou, část je využita pro pracovnu.

Satelitní a kabelové TV připojení, video intercom, pračka, sušička, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, stmívače, železné trámy, litinové sloupy. Parkovací stání v podzemní garáži za 2500 Kč/měs, sklep (7m2) k dispozici za 1000 Kč/měs . V blízkosti Vltavy, dobrá dopravní dostupnost (1 minuta k tramvajím, 5 minut k metru). Poplatky za domovní služby 3000 Kč/měs, záloha na spotřebu energií 3000 Kč/měs.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 114 m2
Parkování Parkování v podzemních garážích za 2500 Kč/měs.
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 3619

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.